“Qardabani Təhsil və İnteqrasiya Mərkəzi”ndə 2024–2025-ci tədris ilinin yekun tədbiri keçirilib
Qardabani Mədəniyyət Evində “Qardabani Təhsil və İnteqrasiya Mərkəzi”nin təşkilatçılığı ilə 2024–2025-ci tədris ilinin yekun tədbiri keçirilib.
Ötən dərs ili ərzində mərkəzdə həyata keçirilən tədris və maarifləndirici fəaliyyət, şagirdlərin əldə etdiyi uğurlar ictimaiyyətə təqdim edilib, müəllim-şagird əməkdaşlığının müsbət nəticələri diqqətə çatdırılıb.
Tədbirdə mərkəzin pedaqoji heyəti, şagirdlər, valideynlər, yerli özünüidarəetmə orqanlarının nümayəndələri və digər qonaqlar iştirak ediblər.
Qardabani Təhsil və İnteqrasiya Mərkəzinin direktoru Çiçək Hüseynova mərkəzin ötən müddətdəki fəaliyyəti haqqında ətraflı məlumat verib. Hesabat dövründə mərkəzdə 350-dən çox şagirdin təhsil aldığını və onlardan 160-nın xüsusilə fərqləndiyini deyib.
Həmin 160 şagirdə tədris ilində fəal iştiraklarına və əldə etdikləri nailiyyətlərə görə sertifikatlar təqdim olunub.

В Центре образования и интеграции Гардабани состоялось итоговое мероприятие 2024–2025 учебного года
В Доме культуры Гардабани состоялось итоговое мероприятие 2024–2025 учебного года, организованное Центром образования и интеграции Гардабани.
Общественность была проинформирована об учебной и просветительской деятельности, осуществленной центром в минувшем учебном году, достигнутых учащимися успехах, доведены до внимания позитивные результаты сотрудничества педагогов и школьников.
В мероприятии приняли участие педагогический коллектив центра, учащиеся, родители, представители органов местного самоуправления и другие гости.
Директор Центра образования и интеграции Гардабани Чичек Гусейнова подробно рассказала о его деятельности в истекший период. Она сообщила, что в отчетный период в центре обучались более 350 учащихся, из которых особо отличились 160 человек.
Отмеченным 160 школьникам были вручены сертификаты за активное участие в учебном году и достигнутые успехи.