Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsinin əməkdaşlarını təltif edib
21 iyun, 2025
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin 21 iyun 2025-ci il tarixində imzaladığı Sərəncama əsasən, Dövlət qulluğunda səmərəli fəaliyyətinə görə təltif edilənlər sırasında Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsinin əməkdaşları da var.
Əliyev Şahrza Hacı oğlu “Tərəqqi” medalı ilə, Salmanov Zaur Nizami oğlu və Vəliyeva Gülmira Rasim qızı “Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalı ilə təltif ediliblər.
Dövlət qulluqçularının fəaliyyətinə verdiyi yüksək qiymətə görə Prezident İlham Əliyevə minnətdarlığımızı bildiririk. Təltif olunan həmkarlarımızı təbrik edir, onlara şərəfli və məsuliyyətli işlərində yeni-yeni uğurlar arzulayırıq.

The President of the Republic of Azerbaijan awarded the employees of the State Committee on Work with Diaspora
21 June, 2025
According to the decree signed by the President of the Republic of Azerbaijan, Ilham Aliyev, on June 21, 2025, the employees of the State Committee on Work with Diaspora were awarded for their effective service in the civil service.
Aliyev Shahrza Haji oglu was awarded the medal “Taraggi”, while Salmanov Zaur Nizami oglu and Valiyeva Gulmira Rasim gizi were awarded the medal “For Distinction in Civil Service”.
We express our gratitude to President Ilham Aliyev for the high appreciation of the civil servants. We congratulate our awarded colleagues, and wish them continued success in their honorable and responsible work.