Varşava Azərbaycan Evində karyera təlimləri davam edir
23 aprel, 2024![Varşava Azərbaycan Evində karyera təlimləri davam edir](https://diaspor.gov.az/upload/20240423055705_Foto_5.jpeg)
Polşada yaşayan gənclər və Polşada təhsil almaq niyyətində olan 50 tələbə üçün hazırlanmış tam təqaüdlü karyera təlimində dərslərin keçirilməsi davam edir.
Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsinin və Polşanın paytaxtı Varşava şəhərində yerləşən Azərbaycan Evinin dəstəyi ilə 1 aprel tarixindən başlayan tam təqaüdlü karyera təlimi 10 ildən çox maliyyə təcrübəsi olan təlimçi Elçin Eyvazovun rəhbərliyi ilə keçirilir.
Qeyd edək ki, yaxın zamanlarda Varşava Azərbaycan Evində növbəti maraqlı layihələrin icrasına başlanılacaq.

Career trainings program is being held in the Azerbaijani House in Warsaw
23 April, 2024The fully-funded career training program is being held for Poland-based 50 students who intend to study in Poland. Trainer Elchin Eyvazov, with more than 10 years of financial experience conducts fully-funded career training program, that kicked off on April 1. The program is being implemented with the support of the State Committee on Work with Diaspora and Azerbaijan House in Warsaw.
It should be noted that Azerbaijani House in Warsaw will host another interesting project in the near future.